Celular
0086-15010728070
Na telefononi
0086-15613225830
E-mail
yly00001@dzyunlingyu.com

Kettlebells

 • majmun kettlebell

  majmun kettlebell

  Fjala kyçe: konkursi i pajisjeve të fitnesit kettlebells
  Përdorimi : Ushtrimi i krahut me peshë Lfiting
  Koha e dërgimit: 25-30 ditë pas konfirmimit të porosisë
  Specifikimi: 18LB=8.1KG 36LB=16.3kg 54LB=24.5kg72LB=32.6kg
  Detajet e paketimit: Qese plastike / Karton letre / Paletë / Kartoni prej druri

 • Mostra e lirë nga fabrika e Kinës Pajisjet e forcës së palestrës në shtëpi Trajnim kryq Kettlebell prej gize

  Mostra e lirë nga fabrika e Kinës Pajisjet e forcës së palestrës në shtëpi Trajnim kryq Kettlebell prej gize

  Pesha e konkurrencës Kettlebell vendos shiritin lart për cilësinë e kettlebell.Çdo kettlebell është bërë nga gize dhe pesha është e saktë brenda 1% të peshës së deklaruar.Çdo kettlebell më pas përpunohet dhe lyhet me pluhur, duke krijuar një sipërfaqe pa tegela me një strukturë që është sa e rehatshme dhe e lehtë për t'u kapur.Baza e gjerë dhe e sheshtë do të sigurojë që pesha juaj të qëndrojë fort në tokë pa u lëkundur.Çdo kettlebell është e koduar me ngjyra për identifikim dhe renditje të lehtë dhe pesha shfaqet si në paund ashtu edhe në kilogramë.

 • OEM/ODM Kinë Kina e re e çimentos me ngjyra të dyfishta vinyl Kettlebell

  OEM/ODM Kinë Kina e re e çimentos me ngjyra të dyfishta vinyl Kettlebell

  Pesha e konkurrencës Kettlebell vendos shiritin lart për cilësinë e kettlebell.Çdo kettlebell është bërë nga gize dhe pesha është e saktë brenda 1% të peshës së deklaruar.Çdo kettlebell më pas përpunohet dhe lyhet me pluhur, duke krijuar një sipërfaqe pa tegela me një strukturë që është sa e rehatshme dhe e lehtë për t'u kapur.Baza e gjerë dhe e sheshtë do të sigurojë që pesha juaj të qëndrojë fort në tokë pa u lëkundur.Çdo kettlebell është e koduar me ngjyra për identifikim dhe renditje të lehtë dhe pesha shfaqet si në paund ashtu edhe në kilogramë.

 • Kettlebell me sprej gize

  Kettlebell me sprej gize

  Pesha e konkurrencës Kettlebell vendos shiritin lart për cilësinë e kettlebell.Çdo kettlebell është bërë nga gize dhe pesha është e saktë brenda 1% të peshës së deklaruar.Çdo kettlebell më pas përpunohet dhe lyhet me pluhur, duke krijuar një sipërfaqe pa tegela me një strukturë që është sa e rehatshme dhe e lehtë për t'u kapur.Baza e gjerë dhe e sheshtë do të sigurojë që pesha juaj të qëndrojë fort në tokë pa u lëkundur.Çdo kettlebell është e koduar me ngjyra për identifikim dhe renditje të lehtë dhe pesha shfaqet si në paund ashtu edhe në kilogramë.