Мобилен телефон
0086-15010728070
Јавете ни се
0086-15613225830
Е-пошта
yly00001@dzyunlingyu.com

Kettlebells

 • мајмун kettlebell

  мајмун kettlebell

  Клучен збор:натпревар за фитнес опрема kettlebells
  Употреба : Вежбање со рака Тежина Lfiting
  Време на испорака: 25-30 дена по потврдена нарачка
  Спецификација: 18LB=8,1KG 36LB=16,3kg 54LB=24,5kg72LB=32,6kg
  Детали за пакување: пластична кеса/картон од хартија/палета/дрвен картон

 • Фабрички бесплатен примерок Кина Опрема за јачина на домашна теретана Крос тренинг Леано железо Kettlebell

  Фабрички бесплатен примерок Кина Опрема за јачина на домашна теретана Крос тренинг Леано железо Kettlebell

  Тежината на конкуренцијата Kettlebell ја поставува границата високо за квалитетот на kettlebell.Секој бел бел е направен од цврсто леано железо и тежината е точна до 1% од наведената тежина.Секое кетелбел потоа се обработува и се премачкува во прав, создавајќи површина без шевови со текстура која е и удобна и лесна за држење.Широката, рамна основа ќе обезбеди вашата тежина да лежи цврсто на земја без да се ниша.Секое кетелбел е шифрирано во боја за лесна идентификација и сортирање, а тежината се прикажува и во фунти и во килограми.

 • OEM/ODM Кина Кина Нов двојна боја винил цемент Kettlebell

  OEM/ODM Кина Кина Нов двојна боја винил цемент Kettlebell

  Тежината на конкуренцијата Kettlebell ја поставува границата високо за квалитетот на kettlebell.Секој бел бел е направен од цврсто леано железо и тежината е точна до 1% од наведената тежина.Секое кетелбел потоа се обработува и се премачкува во прав, создавајќи површина без шевови со текстура која е и удобна и лесна за држење.Широката, рамна основа ќе обезбеди вашата тежина да лежи цврсто на земја без да се ниша.Секое кетелбел е шифрирано во боја за лесна идентификација и сортирање, а тежината се прикажува и во фунти и во килограми.

 • Спреј од леано железо kettlebell

  Спреј од леано железо kettlebell

  Тежината на конкуренцијата Kettlebell ја поставува границата високо за квалитетот на kettlebell.Секој бел бел е направен од цврсто леано железо и тежината е точна до 1% од наведената тежина.Секое кетелбел потоа се обработува и се премачкува во прав, создавајќи површина без шевови со текстура која е и удобна и лесна за држење.Широката, рамна основа ќе обезбеди вашата тежина да лежи цврсто на земја без да се ниша.Секое кетелбел е шифрирано во боја за лесна идентификација и сортирање, а тежината се прикажува и во фунти и во килограми.