Мобилен телефон
0086-15010728070
Јавете ни се
0086-15613225830
Е-пошта
yly00001@dzyunlingyu.com

Нашите производи

Вистински факти

Имаме некои супер факти овде

 • 4500 М² 4500 М²

  4500 М²

  Големина на компанијата

 • Во светот Во светот

  Во светот

  Пазар

 • Десетици Десетици

  Десетици

  Патент

Главни производи